Drobečková navigace

Úvod > Co nabízíme

Služby

V urbanismu a územním plánování se soustřeďujeme na zpracování územních plánů měst a obcí, regulačních plánů, územních studií a zakázek s vazbou na krajinu a veřejný prostor. Požadavky zadavatele se snažíme skloubit s naším přesvědčením zachovávat a rozvíjet urbanistické a krajinné hodnoty území. Při práci využíváme našich zkušeností z konkrétních architektonických zakázek.

V architektonické činnosti se zabýváme návrhy a projektováním bytových a občanských staveb, zejména rodinných domů, staveb pro sport a rekreaci, staveb pro administrativu a ubytování.

Nabízíme zpracování zakázky od vyhledávací studie po dozor při realizaci stavby. Díky nepřetržitému koncepčnímu vedení díla architekty a účasti stavebních inženýrů během všech fází projekční činnosti a realizace stavby ručíme za vysokou architektonickou, estetickou a stavebně technickou kvalitu a pečlivě zpracovaný detail při optimálním vynaložení nákladů investora. Nadčasovost, účelnost a estetická kvalita díla nejsou pro nás jen prázdné pojmy.

Ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně dle přání a potřeb investora. Kvalita naší práce je prověřena dvacetiletou tradicí trvání kanceláře a úspěšně realizovanými projekty. Pokud si ke spolupráci zvolíte nás, můžete si být jisti poctivostí, precizností a kvalitou odvedené práce.